Reklama

Na podwójnym gazie

16/04/2018 11:43

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący 9 kwietnia 2018 roku w miejscowości Stara Kornica, dzielnicowi łosickiej komendy zatrzymali, 48 letniego mieszkańca tej gminy kierującego motorowerem pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,74 promila alkoholu w organizmie. Kradzież drzewa 10 kwietnia do KPP w Łosicach zgłosiło się dwóch mieszkańców gminy Huszlew i jedna osoba z powiatu bialskiego, którzy złożyli zawiadomienie o kradzieży drzewa. Do zdarzenia doszło w okresie od sierpnia 2017 roku do 10 kwietnia 2018 b.r. w kompleksie leśnym na terenie gminy Przesmyki. Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży dębu i sosny. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na kwotę 1200 złotych. Kradzież roweru 11 kwietnia 2018 roku w Łosicach z terenu szpitala nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Romet o wartości 1399 złotych. Pokrzywdzonym jest, 61 letni mieszkaniec gminy Łosice.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący 11 kwietnia 2018 roku w miejscowości Ostromęczyn 39 letni mieszkaniec gminy Platerów kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze gdzie uderzył w znak drogowy a następnie w drzewo. Kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie wykazało 2,36 promila alkoholu w organizmie. Kradzież tablic rejestracyjnych 11 kwietnia 2018 roku w miejscowości Stare Mierzwice nieznany sprawca z zaparkowanego pojazdu marki Opel dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych. Pokrzywdzoną jest mieszkanka Warszawy.

asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości