Reklama

Na podwójnym gazie

10/05/2017 08:40

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący       1 maja 2017 roku w miejscowości Serpelice policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mercedes. Kierujący pojazdem, 50 letni mieszkaniec gminy Sarnaki znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 2,48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Oszustwo   W marcu b.r. 30 letni mieszkaniec Łosic w sklepie internetowym zakupił telewizor marki Samsung za kwotę 1499,99 złotych. Pomimo dokonania zapłaty za towar do chwili obecnej go nie otrzymał. Pokrzywdzony 4 maja złożył w tej sprawie zawiadomienie o przestępstwie. Naruszenie zakazu sądowego   6 maja  2017 roku w miejscowości Zakrze policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Renualt. Kierujący pojazdem, 24 letni mieszkaniec gminy Przesmyki prowadził pojazd pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Kontrola stanu trzeźwości wykazała, że znajduje się on pod działaniem alkoholu, badanie wykazało 0,24 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Oszustwo W okresie 4-6 maja  2017 roku, 33 letni mieszkaniec Łosic został oszukany przez osobę podającą się za mieszkańca powiatu chełmińskiego oferującego do sprzedaży samochód osobowy marki BMW. Pokrzywdzony zawarł ze sprzedający umowę kupna sprzedaży tego pojazdu na poczet, której wpłacił zaliczkę w wysokości 1000 złotych. Pomimo tego sprzedający nie wywiązał się z umowy. asp. sztab. Tomasz Zozula

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości