Już w tym miesiącu Orzeł Łosice zaczyna jesienną rundę rozgrywek w piłkę nożną. Kibicujemy naszym piłkarzom i życzymy sukcesów. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00 odbędzie się mecz towarzyski - MUKS OrzeŁ Łosice kontra LKS Grodzisk Krzymosze.Zapraszamy.
Komentarze