Przy ulicy Kościuszki w Łosicach mieści się poczta. Jak wiadomo zawsze jest tam problem z przejazdem, ponieważ klienci poczty parkują auta wzdłuż ulicy. Równoległa ulica Krótka jest jednokierunkowa. Co Państwo na to aby i ul. Kościuszki zrobić jednokierunkową aż do ul. Sienkiewicza ? Wtedy problem by zniknął. Prosimy o Wasze opinię. [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/poczta-łosice2.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/poczta-łosice3.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last] [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/poczta-łosice4.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2013/01/poczta-łosice5.jpg" width="300" height="300" linkstyle="pp"] [/half_last]
Komentarze