Już 18 września o godzinie 22:00, siedleckie kino Helios zaprasza na Minimaraton Więźnia labiryntu! Zagrają dwie pierwsze części ekranizacji bestsellerowej trylogii Jamesa Dashnera z premierą Więźnia labiryntu: Próby ognia.
Po sukcesie wydawniczym, seria również w kinie bardzo szybko zdobyła sobie ogromną widownię i uznawana jest za najlepszą od czasu Igrzysk śmierci. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć i zapartym tchem czekać będziecie na kolejną część filmu.
Mamy dla Państwa podwójna wejściówkę do wygrania na naszym Facebookowym FP.
Czy jesteście na to gotowi? Start: 18.09. godz. 22:00 Zagrają: Więzień labiryntu Więzień labiryntu: Próby ognia! (Premiera!)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze