„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Każe dziecko z prezentów się cieszy….”
5 grudnia dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łosicach odwiedził niezwykły gość - Św. Mikołaj. Już od rana witał dzieci i rodziców przed przedszkolem oraz w szatni i częstował ich słodkościami. Dzieci były bardzo zadowolone, a jednocześnie zaskoczone tak wczesnym powitaniem.
Po śniadaniu dzieci ze wszystkich grup zebrały się na dużej sali, gdzie dzieci z grupy II ,,Biedroneczki’’ wraz z wychowawczynią M.Bujalską powitały wierszykami i piosenkami dostojnego gościa. Po powitaniu Mikołaj odwiedził przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych w ich salach gdzie rozdał im wspaniałe prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.
Pomimo braku białego puchu, jak, co roku przybył na czas. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!
Tekst i Foto: A.Oleksiuk
[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649700932121]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze