Reklama

Mikołaj w Przedszkolu Nr 1

11/12/2014 13:16

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

5 grudnia dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Łosicach odwiedził  niezwykły gość - Św. Mikołaj. Już od rana witał dzieci i rodziców przed przedszkolem oraz w szatni i częstował ich  słodkościami. Dzieci były bardzo zadowolone, a jednocześnie zaskoczone tak wczesnym powitaniem.

Po śniadaniu dzieci ze wszystkich grup zebrały się na dużej sali, gdzie dzieci z grupy II  ,,Biedroneczki’’ wraz z wychowawczynią M.Bujalską powitały wierszykami i piosenkami dostojnego gościa. Po powitaniu Mikołaj odwiedził przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych w ich salach gdzie rozdał im wspaniałe prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia.

Reklama

Pomimo braku białego puchu, jak, co roku przybył na czas. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Tekst i Foto: A.Oleksiuk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157649700932121]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama