Przyjazne Mierzwice realizujące program "Pijesz nie leć - bezpiecznie nad Bugiem" zapraszają na kolejną projekcję filmu w ramach wakacyjnego kina plenerowego, które odbędzie się już 17 lipca o godz. 21:00. Tradycyjnie, miejscem seansu będzie plac pod remizą (świetlicą wiejską) w Starych Mierzwicach, a wstęp jest oczywiście darmowy.
Karolina Morawska, która jest główną "sprawczynią" wielkiego pozytywnego zamieszania w Mierzwicach poprosiła nas o możliwość udostępnienia ankiety w której sympatycy nadbużańskiej miejscowości będą mogli zdecydować jaki film zostanie wyświetlony w najbliższy piątek. Dlatego zachęcamy wszystkich do głosowania - zdecydujecie co obejrzymy w Mierzwicach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze