Reklama

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice

26/11/2015 09:20

28 listopada (sobota)  w Łosicach odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łosice. Do Turnieju zgłosiło się 7 drużyn powiatu łosickiego oraz Zawodowa Straż Pożarna z Białorusi.

Turniej rozgrywany będzie na dwóch salach sportowych:  w Gimnazjum Nr 2 oraz w Zespole Szkół Nr 3 w Łosicach. Półfinał i Finał rozegrany będzie w Gimnazjum Nr 2. Początek Turnieju o godz. 9.00. Trzymamy kciuki , życzymy udanej rywalizacji oraz sukcesów sportowych.

Reklama

E.K.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości