
Deklarację dotyczącą Lokalnego Partnerstwa na terenie Miasta i Gminy Łosice podpisali: Miasto i Gmina Łosice Powiat Łosicki Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łosicach Gmina Wodynie

Miasto i Gmina Łosice jest jednym z partnerów sieci tematycznej REWITALIZACJA, pozostałymi partnerami tej sieci są: Katowice (LIDER), Stalowa Wola, Gdynia, Hrubieszów, Ostróda, Pabianice, Przemyśl, Tomaszów Lubelski, Gryfino, Świebodzice, Malbork.
Rezultatem prac Lokalnego Partnerstwa będzie Miejska Inicjatywa Działań - dokument opisujący ścieżkę dojścia do rozwiązania wybranego problemu na poziomie lokalnym oraz zawierający propozycje konkretnych rozwiązań i projektów. W przypadku Łosic będzie to dokument wykonawczy dla problemu bezrobocia, ujętego w Programie Rewitalizacji dla Miasta i Gminy Łosice do 2023 roku oraz w Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łosice do 2020 roku.
Informacja i foto: Dorota Kalinowska, Łosickie Centrum Informacji
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze