Reklama

Miał prawie 100 gramów amfetaminy

16/06/2021 09:16

We wtorkowy poranek, łosiccy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca Łosic, który posiadał w domu znaczne ilości narkotyków. Mężczyźnie grożą trzy lata więzienia. 

- Łosiccy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali dziś rano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków - informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej w Łosicach, mł. asp. Nina Zaniewicz.

Policjanci potwierdzili, że 37-letni Łosiczanin posiadał w domu prawie 100 gramów amfetaminy. Usłyszał już zarzut, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Fot. KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości