We wtorkowy poranek, łosiccy kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca Łosic, który posiadał w domu znaczne ilości narkotyków. Mężczyźnie grożą trzy lata więzienia.
- Łosiccy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali dziś rano mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków - informuje oficer prasowa Komendy Powiatowej w Łosicach, mł. asp. Nina Zaniewicz.
Policjanci potwierdzili, że 37-letni Łosiczanin posiadał w domu prawie 100 gramów amfetaminy. Usłyszał już zarzut, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze