Już 18 września będziemy kibicować dwóm łosickim drużynom piłki nożnej, które stanęły do rywalizacji o Puchar Polski na szczeblu OZPN Siedlce w II rundzie. Zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz Wokas Łosice vs Orzeł Łosice.
Komentarze