Reklama

Mecz o Puchar Polski

16/09/2013 09:01
Już 18 września będziemy kibicować dwóm łosickim drużynom piłki nożnej, które stanęły do rywalizacji o Puchar Polski na szczeblu OZPN Siedlce w II rundzie. Zapraszamy wszystkich sympatyków na mecz Wokas Łosice vs "Orzeł" Łosice.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości