26 września 2013r odbył się I Mazowiecki Turniej Piłki Nożnej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną – Siedlce Cup 2013.W turnieju udział brała młodzież z Ośrodków Szkolno-Wychowawczych naszego województwa miedzy innymi z Siedlec, Pruszkowa, Łosic, Leszna, Mińska Mazowieckiego i Jaworka. Drużyna w składzie: Dawid Kasperowicz, Mikołaj Osmański, Hubert Ciołek, Sylwester Jaciuk, Daniel Bieliński, Dominik Kacprzak Paweł Łopaciuk reprezentująca łosicki Ośrodek, zajęła znakomite II miejsce ulegając tylko w meczu finałowym, po bardzo wyrównanej grze, drużynie z Jaworka 2:3. Wartym podkreślenia jest fakt, że najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Sylwester Jaciuk – reprezentant SOSzW Łosice. Łosicki zespół został nagrodzony wspaniałym pucharem, a wszyscy zawodnicy indywidualnie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Współorganizatorami turnieju byli: KS Prometeusz i UKS działający w SOSzW w Siedlcach. Przedsięwzięcie było współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenie w kolejnych edycjach turnieju.
Komentarze