Szkoła Tańca Agnieszki Dudziuk zaprasza na Otwarcie Sezonu i wspaniałą zabawę w plenerze z Zumbą w tle. Zajęcia odbędą się na boisku przy Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach, 24 kwietnia o godz. 15.
Zapraszamy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze