W imieniu Siedleckiego Kina Helios zapraszamy na Maraton Wolverine"a, który odbędzie się 3 marca o godz 23.00. Na naszym Facebookowym profilu mamy dla Państwa do wygrania podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze