Reklama

Maraton Grozy w siedleckim Heliosie - zgarnij wejściówki

20/07/2015 10:00

Dzięki współpracy z siedleckim Heliosem mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton Grozy. Szczegóły konkursu dostępne będą już wkrótce na naszym [btn link="https://www.facebook.com/losice.info/timeline" color="red" target=""]FP ŁOSICE.INFO[/btn]

Już 31 lipca o godzinie 22.00, kina Helios zapraszają na wyjątkową, pełną grozy ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy aż dwa długo wyczekiwane i co bardzo ważne premierowe filmy: „Szubienica” i „Taśmy Watykanu”! Następnie uznawany za arcydzieło gatunku, legendarny „Egzorcysta” i na koniec przerażające „Wilkołacze sny”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka porażającej grozy i obezwładniającego strachu, długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Reklama

Start: 31.07. godz. 22:00 Meta: 01.08. godz. 06:00

Zagramy:

Szubienica (Premiera!) Taśmy Watykanu (Premiera!) Egzorcysta Wilkołacze sny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości