Reklama

Majówkę rozpoczęli aktywnie

06/05/2019 13:57

Bieg Biało Czerwony był doskonałą okazją do rodzinnego świętowania. Biegacze wystartowali na dwóch dystansach - 3333 m oraz na dystansie rodzinnym 1000 m. Najmłodsi sportowcy do pokonania mieli 400 m, a kijkarze maszerowali na dystansie 3333 m. Mimo wiatru atmosfera była gorąca. Każdy z uczestników dostał medal, natomiast dla zwycięzców przygotowano puchary i dyplomy.

- W biegu rodzinnym jako pierwsza na linii mety zameldowała się Zuzanna Chalimoniuk. Tuż za nią przybiegła Izdebska Emilia i Aleksandra Kolasa. Wśród panów najlepszy okazał się Jakub Podlipniak, drugie miejsce zdobył Filip Izdebski, a trzecie Maciej Stachowicz. W głównych zmaganiach triumfowała z kolei Jolanta Filipczyńska, przed Eweliną Siemionek i Izabelą Chibowską. W gronie panów najszybszy okazał się Filip Kaniewski, drugi był Daniel Borowski, a trzeci Adam Jakimiuk. W nordic walking na dystansie 3333 m najlepsza była Bożena Zbieć, druga była Monika Moczulska, a trzecia Wiktoria Popławska. Wśród panów najlepszy był Marian Czmoch, a drugi był Janusz Zbieć. - relacjonowała Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK. [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157708294797305]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości