Reklama

Mad Max w Kinie Plenerowym

14/07/2016 14:41

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Łosice zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Plenerowego. Tym razem wspólnie obejrzymy film pt. Mad Max. Spotkamy się tradycyjnie w Parku im. Króla Jagiellończyka 16 lipca o godz. 21.00. wstęp wolny.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości