Reklama

"Lunch o północy" - zaproszenie na spektakl

16/02/2015 16:21

W piątek, 13 marca na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl "Lunch o północy" z Joanną Kurowską, Piotrem Gąsowskim, Pawłem Królikowskim i Anną Oberc w rolach głównych. Zapraszamy!
"Lunch o Północy" to próba przyjrzenia się temu co nas podnieca, bawi i intryguje. W szesnastą rocznicę ślubu Roman zaprasza do swojego jeszcze niewykończonego domu poznaną przez internetowy portal parę, by urządzić wspólne frywolne party. Tajemnicze spotkanie ma być niespodzianką i prezentem dla jego żony Barbary. Nieoczekiwany zwrot akcji sprawia, że do ich nowego lokum trafiają niewłaściwi ludzie. Omyłkowe spotkanie staje się pretekstem do opowieści o małżeńskich związkach, miłości, seksie i marzeniach, głęboko skrywanych w naszej podświadomości.

Reżyseria: Jakub Przebindowski Obsada: Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski, Anna Oberc

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama