W minioną sobotę od samego rana na hali sportowej RCKU Łosice rozbrzmiały gwizdki sędziowskie. Tradycyjnie zostały tam rozegrane mecze w ramach Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej. Organizatorów Ligi, zawodników oraz całą naszą ekipę najbardziej cieszy fakt, że z każdą rundą PLPR przybywa nowych kibiców.
Artur Chmielnicki - jeden z organizatorów PLPR tak opowiadał o ostatnich rozgrywkach: "muszę się pochwalić, bo chyba nasze wysiłki odnośnie popularyzacji szczypiorniaka przynoszą efekty. Na IV rundę przybyło naprawdę bardzo dużo kibiców, a poziom naszych zespołów jest również coraz wyższy. Można powiedzieć, że zaczyna to wszystko wyglądać bardzo porządnie." Zapytany co w tej inicjatywie cieszy go najbardziej odpowiedział: "Szczególnie cieszy coraz większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa naszego miasta, pojawiają się na widowni zupełnie nowe twarze co napawa nas radością z powodu tak dużego zainteresowania. Na trybunach możemy zobaczyć ludzi w każdym wieku, począwszy od najmłodszych, na seniorach kończąc." Ponieważ bardzo kibicujemy Lidze, zawodnikom i organizatorom, więc i nas również cieszy, że coraz więcej osób interesuje się szczypiorniakiem. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają ten projekt swoim zaangażowaniem, oraz wszystkim którzy okazują wsparcie i zasiadają na trybunach. Życzymy wytrwałości i powodzenia w nowym sezonie.
WYNIKI po IV RUNDZIE
ZS nr 2 – ZS nr 3 14 – 21 Hydrokop – ZS nr1 16 – 15 Łosiczanka – ZS nr2 36 – 10 ZS nr 1 – Absolwenci 23 – 21 ZS nr3 – Hydrokop 11 – 21 Absolwenci – Łosiczanka 23 - 21
Klasyfikacja po IV RUNDZIE
Łosiczanka pkt – 21 198 – 80 Hydrokop pkt – 18 145 – 121 ZS nr 1 pkt – 12 135 – 131 ZS nr 3 pkt – 7 93 – 124 Absolwenci pkt – 4 109– 133 ZS nr 2 pkt – 0 89 – 180

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze