Reklama

Łosiczanin w Mam Talent! - w sobotę głosuj na Pawła i jego kolegów z Moow mi Janek

23/11/2018 17:35

23-letni Paweł Odoszewski, muzyk pochodzący z Łosic, wraz z kolegami z zespołu  Moow mi Janek zakwalifikowali się do półfinału programu Mam Talent. Już w najbliższą sobotę 24 listopada na antenie TVN o godz. 20.00 zostanie wyemitowany odcinek w którym Moow mi Janek powalczą o finał. W imieniu chłopaków z zespołu prosimy o kibicowanie i oddawanie głosów na naszych artystów.

Łosice już nie raz pokazały siłę solidarnościową w głosowaniach, tym razem swoim zaangażowaniem wesprzyjmy świetnych muzyków. Oni naprawdę mają talent!

Reklama

https://www.youtube.com/watch?v=MX1xBF4nv-k
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości