Reklama

Łosickie kolędowanie

11/01/2023 14:12

Już 15 stycznia w miejscowym kościele pw. Trójcy Świętej odbędzie się "Łosickie Kolędowanie". Wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym burmistrza Mariusza Kucewicza.

- W pierwszej części wspólnie obejrzymy wyjątkowe, bajkowo - tradycyjne jasełka w wykonaniu uczniów z klasy IIb i IVb Szkoły Podstawowej nr 1 w Łosicach, przygotowane przez: Annę Dunajewską, Katarzynę Tyszko, Małgorzatę Bobryk oraz Joannę Olizaruk. Młodzi aktorzy, przybywając do stajenki, przyniosą narodzonemu Jezusowi dary, a razem z nimi mądre życiowe przesłania… - zachęca do obejrzenia przedstawienia Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.

Reklama

W drugiej części koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w klasycznych i nowych aranżacjach, a wykonają je łosiccy artyści: Schola Parafii Trójcy Świętej, Studio Piosenki ŁDK, Zespół Pieśni i Tańca Mała Ziemia Łosicka oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej. Na finał koncertu wystąpi Chór Parafialny „Adoramus” pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego.

Kolędowanie rozpocznie się 15 stycznia o godz. 18.0 w kościele pw. Trójcy Świętej

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości