Łosicki Dom Kultury zaprasza na koncert dedykowany zakochanym, ale również tym, którzy miłości nadal poszukują.„Operetka. Zaśpiewajmy o miłości" grupy artystycznej Operus Arte to wspaniała zabawa w rytmie wiedeńskiego walca i węgierskiego czardasza z wachlarzem romantycznych wrażeń. Piękne kreacje, porywające melodie, wspaniałe głosy, zabawna konferansjerka, a przede wszystkim młodzieńczość tworzą pełne uczuć operetkowe widowisko.Podczas koncertu, utalentowani, charyzmatyczni soliści zespołu Operus Arte - Dorota Makulec – sopran, Paweł Wytrążek – tenor wyśpiewują między innymi: Usta milczą dusza śpiewa, W rytm walczyka serce śpiewa, Przetańczyć całą noc, Brunetki, blondynki, Lekko, zwiewnie, Był taki czas, Żegnajcie przyjaciele i wiele innych… Przy fortepianie znakomity pianista Piotr Żukowski, a zabawną konferansjerką wprowadza w świat operetki Piotr Stanisław. Dajcie się zatem Państwo przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia! 02.03.2013 r. (sobota), godz. 17.30, sala widowiskowa Łosickiego Domu Kultury. Cena biletu 20 zł. Przedsprzedaż biletów od 28 stycznia do 22 lutego w ŁDK (sekretariat tel. 83 359 05 09).
Komentarze