Reklama

I Łosicki Bieg po Flagę oraz Rekreacyjny Marsz Nordic Walking.

02/05/2017 09:53

1 maja wystartował w naszym mieście I Łosicki Bieg po Flagę oraz Rekreacyjny Marsz Nordic Walking. Uczestnicy biegu i marszu na mecie otrzymali flagi, które jak zapewniali wywieszą dumnie na 2 i 3 Maja. Trasa Biegu zaczynała się przy parkingu Starostwa Powiatowego w Łosicach i prowadziła ulicami miasta: Narutowicza – Leśna – Tysiąclecia Państwa Polskiego – Międzyrzecka – Szpitalna. Meta znajdowała się przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur. W ramach after party biegowego Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz zaprosił wszystkich na przepyszną wojskową grochówkę oraz koncert ph. „ŁOSICKA MAJÓWKA NA LUDOWO” z udziałem zespołów: MARYSIEŃKI, KAPELA PODLASKA, ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA ZIEMI ŁOSICKIEJ, ZARANEK oraz ZAKRZE ŚPIEWA.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157680182831103]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości