Już 10 stycznia zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej na mecz towarzyski z II-go ligowym zespołem SPR Siedlce. Mecz odbędzie się w hali ZSZ Nr 1 w Łosicach o godz. 12.00.
W szranki z uznanym zespołem SPR Siedlce stanie reprezentacja Łosic. Ogromne emocje gwarantowane. Przyjdźcie kibicować "naszym"!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze