Burmistrz Miasta i Gminy Łosice zaprasza na letnie kino pod chmurką. Seanse odbywać się będą w weekendy, w różnych miejscach Łosic, ale zawsze o godz. 21:00! - dlatego śledźcie aktualności na naszych Facebookowych profilach. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny. INAUGURACJA KINA PLENEROWEGO W ŁOSICACH! Zaczynamy komedią, na punkcie której oszalała cala Europa!
NIETYKALNI - niedziela, 12 lipca, godz. 21:00 miejsce: Stary Szpital (za Kościołem św. Zygmunta) czas projekcji: 1 godz. 52 min.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze