Nasze ostatnie zdjęcie ozdób świątecznych wywołało ogromne poruszenie wśród sympatyków portalu. Jedni z Was chwalili łosicki świąteczny klimat inni narzekali i krytykowali brak kolorów, inwencji i nudę. Oczywiście należy pamiętać, że to co widać na zdjęciu to dopiero pierwsze dekoracje świąteczne i do świąt z każdym dniem zapewne będzie ich przybywać, więc pokazaliśmy jedynie "wstęp" świątecznego klimatu.
Zadaliśmy zatem pytanie - Czy rzeczywiście znów będzie tylko "to samo co zawsze" w kwestii świątecznych iluminacji? Otrzymaliśmy informacje z dobrze poinformowanych źródeł, że w tym roku na pewno będziecie zaskoczeni. W tygodniu przedświątecznym planowane jest bowiem ustawienie nowych dekoracji w mieście. Oczywiście mamy też "przecieki" co to będzie ale...zachowamy w tajemnicy - niech to będzie niespodzianka. Zobaczymy czy nowy wystrój miasta przypadnie do gustu mieszkańcom.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze