Reklama

"Łosice na niebiesko"

05/04/2018 13:11

W mieniu Ośrodka Szkolno Wychowawczego zapraszamy do włączenia się do akcji "Łosice na niebiesko". Celem imprezy jest integrowanie społeczności szkolnej i pozaszkolnej, kształtowanie postawy zrozumienia i akceptacji dla różnorodności ludzi oraz uświadomienie dzieciom i młodzieży, iż mimo różnic można być razem, przyjaźnić się i cieszyć życiem...

6 kwietnia ok godz. 9.30 nad Łosickim zalewem wypuszczone zostaną niebieskie balony.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości