Reklama

Łosice kontra SPR Siedlce - ogromne emocje sportowe

13/01/2015 09:50

10 stycznia sympatycy szczypiorniaka mieli możliwość oglądania wyśmienitego meczu towarzyskiego w którym zmierzyły się drużyny: Reprezentacja Łosic i  II-go ligowy zespół SPR Siedlce.  Mecz odbył się w hali ZSZ Nr 1 w Łosicach o godz. 12.00.

Mecz rozegrano w ramach spotkania sparingowego, które zostało zorganizowane przez pomysłodawców PLPR. Na parkiecie spotkały się dwie rewelacyjne drużyny. Rywalizacja była bardzo zacięta. Wynik spotkania zakończył się remisem.

Dziękujemy za wspaniałe emocje i sportową walkę. Gratulujemy świetnej inicjatywy i realizacji pomysłu. Liczymy, że na kolejnych tego typu imprezach sportowych kibice dopiszą w większej liczbie i będą wspierać łosickich szczypiornistów.

Reklama

Wielkie brawa dla wszystkich zaangażowanych w PLPR.

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157650276075085]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości