Reklama

Łosiccy zawodnicy powalczą o medale

02/07/2020 11:43

Aż ośmiu zawodników z PUKS "Jedynka" uzyskało awans do Finału Ogólnopolskiego „Czwartków Lekkoatletycznych”, które odbędą się w Łodzi w pierwszym tygodniu września.

Podczas zawodów na stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach powiat łosicki reprezentowało 19 zawodników, wielu z nich uzyskało świetne wyniki sportowe, a ośmioro zdobyło kwalifikację do finału zawodów. Klub w skoku w dal reprezentowała będzie Karolina Suszczyńska. W tej samej konkurencji wystąpią również: Weronika Kucewicz, Weronika Podlipniak, Aleksandra Koźluk i Dawid Borysiuk Dawid. Aleksandra Kolasa i Emilia Izdebka wystartują w biegu na 600 metrów, natomiast Natasza Andrzejczuk w rzucie piłeczką palantową.

Reklama
Foto: PUKS Jedynka

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości