Reklama

Łosiccy Fighterzy na podium

17/10/2014 14:28
W miniony weekend zawodnicy Husarz Poland Top Team grupy Mateusza Stasiuka wzięli udział w V Turnieju Submission Fighting Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim. Do turnieju zgłosiło się około 140 zawodników i zawodniczek z rożnych klubów sportowych. Barwy łosickie reprezentowali zawodnicy Husarz Poland Top Team. Piotrowi Kocęba udało się wywalczyć srebrny medal w kategorii 76 kg w grupie początkującej.  Trener Husarz Poland Top Team Mateusz Stasiuk zajął natomiast czwarte miejsce w kategorii do 65,9kg w grupie zaawansowanej. Łosice reprezentował również Patryk Bartniczuk, który tym razem wystartował w barwach Siedleckiej sekcji Boxer Team i wywalczył brąz w kategorii 69kg. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy wspaniałych walk i sportowej postawy, trzymamy kciuki za kolejne starty i życzymy niesłabnącego zapału i zaangażowania w dążeniu do doskonałości na macie. Ponadto zapraszamy seredcznie na seminarium z czarnym pasem BJJ Eddiem Kone  oraz z zawodnikiem walczącym od 4. lat w UFC, największej organizacji na świecie, numerem 1 w swojej wadze w angielskim rankingu MMA, Vaughanem Lee. Bliższe informacje znajdziecie Państwo [btn link="http://mmania.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-seminarium-z-eddiem-kone-i-vaughanem-lee-8403" color="red" target=""]TUTAJ[/btn]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama