Reklama

Lokalna Organizacja Turystyczna LOT nad Bugiem

19/06/2018 11:53

26 czerwca 2018 roku o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej w Sarnakach (ul. 3 maja 27) odbędzie się spotkanie założycielskie Lokalnej Organizacji Turystycznej LOT nad Bugiem.

- W ciągu ostatniego roku odbyło się wiele spotkań dotyczących współpracy dotyczącej promocji Podlasia Nadbużańskiego - mówi Karol Juszyński, jeden z współtwórców LOT nad Bugiem. -  Dyskutowaliśmy o tym m.in. podczas:Forum Partnerstwa Lokalnego na rzecz Ożywienia Społeczno-Gospodarczego w pow. Łosickim; warsztatów tworzenia produktów turystycznych (w Drohiczynie i Platerowie); wyjazdu studyjnego do Sandomierza oraz innych okazji związanych z promocją naszego terenu. Nad dalszymi sprawami organizacyjnymi pracowała grupa robocza w składzie Emilia Borysiak, Justyna Paluch, Rafał Siwek, Mariusz Stawiecki, Emilia Śnieżko, Agnieszka Wojtkowska, Karol Juszyński. Dziś z kolei zapraszamy wszystkich, którym zależy na zrównoważonym, profesjonalnym i nowoczesnym rozwoju turystyki opartym na współpracy między sektorem samorządowym, gospodarczym i pozarządowym na spotkanie założycielskie, które odbędzie się 26 czerwca. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie swojego przybycia na adres [email protected] do dn. 22.06.2018 r.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości