2 grudnia klasa I A Gimnazjum przetestowała lód na lodowisku przy ZSz Nr 1 w Łosicach. Od dzisiaj 2 grudnia po południu można z niego korzystać. Serdecznie zapraszamy w imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze