Reklama

Lodowisko już czynne

02/12/2013 15:42

2 grudnia klasa I A Gimnazjum przetestowała lód na lodowisku przy ZSz Nr 1 w Łosicach. Od dzisiaj 2 grudnia po południu można z niego korzystać. Serdecznie zapraszamy w imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach.

  Informacja i foto: Iwona Muder
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości