W imieniu siedleckiego Kina Helios zapraszamy na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem uczestniczki spotkają się z bohaterami serii filmów pt. "Listy dla M". W ramach konkursu mamy dla naszych czytelników podwójne zaproszenie na seans.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze