W imieniu Organizatorów zapraszamy na obchody uroczystości 11 Listopada w Sarnakach. Organizatorzy przygotowali wraz z EUFORIĄ pokaz pirotechniczny. 12 listopada zapraszamy natomiast do mierzwickiej remizy na dalsze obchody Święta Niepodległości, oraz świętowanie drugiej rocznicy istnienia Nadbużańskiego Stowarzyszenia ""Przyjazne Mierzwice"".

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze