Nauczyciele z I LO w Łosicach wyszli naprzeciw oczekiwaniom uczniów i przygotowali cykl bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych z wybranych przedmiotów, na które zapraszają zainteresowanych gimnazjalistów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze