Reklama

Finaliści JA TITAN 2013 z wizytą w Ministerstwie Gospodarki

07/09/2013 09:36

Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA TITAN 2013,  na specjalne zaproszenie wiceminister Ilony Antoniszyn-Klik 5 września pojechali do Ministerstwa Gospodarki w Warszawie.

Jest to kolejne wyróżnienie dla tych młodych pełnych kreatywności uczniów. Jak pamiętamy w zeszłym roku szkolnym młodzież ta była gościem  Ministerstwa Edukacji i Pałacu Prezydenckiego. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz przyswajaniu nowych umiejętności.

fot. Podlasie.24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości