Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA TITAN 2013, na specjalne zaproszenie wiceminister Ilony Antoniszyn-Klik 5 września pojechali do Ministerstwa Gospodarki w Warszawie.
Jest to kolejne wyróżnienie dla tych młodych pełnych kreatywności uczniów. Jak pamiętamy w zeszłym roku szkolnym młodzież ta była gościem Ministerstwa Edukacji i Pałacu Prezydenckiego. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz przyswajaniu nowych umiejętności.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze