Reklama

Kurs instruktorów Nordic Walking

28/03/2013 08:32
W dniach 23-24 marca 2013 r. w odbył się kurs instruktorski Nordic Walking w Sarnakach, dzięki któremu mamy 13 nowych trenerów w naszym regionie. Organizatorem szkolenia było Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców z Warszawy oraz Firma Recado zajmująca się wypoczynkiem i jazdą konną nad Bugiem w okolicach Sarnak.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości