W dniach 23-24 marca 2013 r. w odbył się kurs instruktorski Nordic Walking w Sarnakach, dzięki któremu mamy 13 nowych trenerów w naszym regionie. Organizatorem szkolenia było Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców z Warszawy oraz Firma Recado zajmująca się wypoczynkiem i jazdą konną nad Bugiem w okolicach Sarnak.
Komentarze