Reklama

Kucewicz zostaje na fotelu burmistrza

22/10/2018 09:29

Według nieoficjalnych jeszcze informacji, łosiczanie zdecydowali, że fotel burmistrza obejmie po raz drugi Mariusz Kucewicz. Dane z 8 na 9 obwodów pokazują olbrzymią przewagę Kucewicza. Stosunek głosów rozłożył się następująco 2923 - 1109 (dane z 8 na 9 obwodów).

Pozostałe wyniki przedstawimy wkrótce.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości