Reklama

Kto ukradł ramę motocyklową?

27/08/2018 12:59

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujący zdarzeniach:

Wypadek drogowy 20 sierpnia 2018 roku w Łosicach na ulicy Piłsudskiego, 40 letnia kobieta mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii kierując samochodem osobowym marki VW Touareg nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez przejście dla pieszych, 60 letniej mieszkance Siedlec potrącając kobietę. Piesza z obrażeniami ręki została przewieziona do łosickiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Zastrzelenia psa 21 sierpnia 2018 roku w miejscowości Siliwonki, 51 letnia mieszkanka gminy Huszlew znalazła w zagajniku w pobliżu zabudowań zastrzelonego swojego psa. Zwierze zostało zabezpieczone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii do przeprowadzenia sekcji. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Zdarzenie drogowe 22 sierpnia 2018 roku w miejscowości Rozwadów, 28 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki VW Golf na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierującego z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Białej Podlaskiej. W chwili zdarzenia znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 1,42 promila alkoholu w organizmie. Kradzież ramy motocyklowej W okresie od 15 – 24 sierpnia 2018 roku w miejscowości Stare Biernaty nieznany sprawca z niezabezpieczonej wiaty na prywatnej posesji dokonał kradzieży kompletnej ramy motocykla Mińsk-Romet 125. Pokrzywdzony, 31 letni mieszkaniec Siedlec oszacował wartość strat na kwotę 700 złotych. Nietrzeźwy kierujący 25 sierpnia 2018 roku w miejscowości Platerów policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel. Kierujący pojazdem, 42 letni mieszkaniec gminy Platerów znajdowała się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Włamanie do domu W nocy 25/26 sierpnia 2018 roku w miejscowości Wygnanki nieznany sprawca wykorzystując nieobecność domowników włamał się do domu skąd dokonał kradzieży pieniędzy. Wartość strat wstępnie została oszacowana na 7000 złotych. Pokrzywdzonym jest, 50 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica. asp. szt. Tomasz Zozula
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości