Reklama

KS Łosice rocznik 2006 wywalczył srebro

27/02/2018 10:08

W sobotę 24 lutego młodzi piłkarze nożni z Łosickiego klubu KS Łosice rocznik 2006 uczestniczyli w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Międzyrzecu Podlaskim. Po zaciętych meczach łosiczanie zajęli ostatecznie II miejsce przegrywając jedynie z gospodarzami Turnieju - Huraganem Międzyrzec Podl. Wyniki Meczy: KS Łosice - Huragan Międzyrzec Podl. II - 1:1 Orlęta Łuków KS Łosice - 0:1 Podlasie Sokołów Podl. - KS Łosice 1:1 AP TOP 54 Biała Podlaska - KS Łosice - 0:3 KS Łosice - Victoria Parczew - 2:0 KS Łosice - Grom Kąkolewnica - 3:0 KS Łosice - Huragan Miedzyrzec Podl. - 0:2

Warto wspomnieć, że jest to jeden z wielu turniejów jakie rozgrywa ta grupa wiekowa. Udział w Turnieju traktowany jest jako jedną z form przygotowań do sezonu 2018/2019 - po awansie do I Ligi OZPN Siedlce w swojej grupie wiekowej, co jest bardzo dużym sukcesem. KS Łosice prowadzi również inne roczniki piłkarzy nożnych w Łosicach od 2004 - do 2013 roku urodzenia podzielonych na odpowiednie grupy wiekowe. W rozgrywkach Ligowych występują również drużyny z roczników 2004 - 2005 oraz 2008-2009 reprezentując nasze Miasto. Trenerzy serdecznie zapraszają do udziału w zajęciach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości