Reklama

Krwiodawcy oddali ponad 13 litrów krwi

03/03/2022 12:38

W dniu 1 marca, przy Domu Kultury w Łosicach miała miejsce pierwsza w tym roku akcja poboru krwi w ambulansie. Nasi krwiodawcy jak zwykle nie zawiedli - oddali w sumie ponad 13 litrów krwi.

- Zgłosiło się 36 osób, po przebadaniu przez lekarza krew mogło oddać 29, w sumie pozyskano 13,05 l tego bezcennego leku. W imieniu ludzi chorych potrzebujących krwi oraz swoim bardzo serdecznie wszystkim krwiodawcom dziękuję i już dzisiaj zapraszam na kolejną akcję poboru, która odbędzie się w 17 maja, jak zwykle przy Domu Kultury w Łosicach. Ten bezcenny dar jest  szczególnie potrzebny w trudnych czasach pandemii, a ludzie którzy to rozumieją i wspierają potrzebujących zasługują na najwyższy szacunek - mówi Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Łosicach, Grażyna Kasprowicz

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości