Reklama

Kradzież: pieniędzy, drewna i cielaków oraz oszustwo

23/02/2015 17:33

W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Kradzież cielaków W nocy 16/17 lutego 2015 roku w miejscowości Terlików nieznani sprawcy z budynku obory dokonali kradzieży dwóch cielaków. Pokrzywdzony 42 letni mieszkaniec gminy Sarnaki ocenił ich wartość na 1600 złotych.

Oszustwo W dniu 17 lutego 2015 roku do KPP Łosice zgłosiła się 26 letnia mieszkanka gminy Huszlew która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzona w miesiącu styczniu w sklepie internetowym zakupiła artykuły dziecięce na kwotę 151 złotych. Pomimo uiszczenia opłaty do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego towaru.

Reklama

Kradzież drzewa W okresie czerwca 2013 roku do lutego 2015 roku nieznani sprawcy z kompleksu leśnego położonego koło wsi Kisielew dokonali wyrębu i kradzieży 81 sztuk drzew dębowych i 6 drzew sosnowych o łącznej wartości 45 tysięcy złotych na szkodę 45 letniego mieszkańca gminy Platerów.

Kradzież pieniędzy W dniu 18 lutego 2015 roku w Łosicach dwóch nieznanych sprawców w wieku 30 – 40 lat pod pretekstem sprawdzenia szczelności okien weszło do mieszkania 77 letniego mężczyzny a następnie wykorzystując jego nieuwagę dokonało kradzieży pieniędzy w kwocie 3000 zł.

Reklama

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości