W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:
Kradzież cielaków W nocy 16/17 lutego 2015 roku w miejscowości Terlików nieznani sprawcy z budynku obory dokonali kradzieży dwóch cielaków. Pokrzywdzony 42 letni mieszkaniec gminy Sarnaki ocenił ich wartość na 1600 złotych.
Oszustwo W dniu 17 lutego 2015 roku do KPP Łosice zgłosiła się 26 letnia mieszkanka gminy Huszlew która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzona w miesiącu styczniu w sklepie internetowym zakupiła artykuły dziecięce na kwotę 151 złotych. Pomimo uiszczenia opłaty do chwili obecnej nie otrzymała zakupionego towaru.
Kradzież drzewa W okresie czerwca 2013 roku do lutego 2015 roku nieznani sprawcy z kompleksu leśnego położonego koło wsi Kisielew dokonali wyrębu i kradzieży 81 sztuk drzew dębowych i 6 drzew sosnowych o łącznej wartości 45 tysięcy złotych na szkodę 45 letniego mieszkańca gminy Platerów.
Kradzież pieniędzy W dniu 18 lutego 2015 roku w Łosicach dwóch nieznanych sprawców w wieku 30 – 40 lat pod pretekstem sprawdzenia szczelności okien weszło do mieszkania 77 letniego mężczyzny a następnie wykorzystując jego nieuwagę dokonało kradzieży pieniędzy w kwocie 3000 zł.
asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze