Reklama

Kradzież, kradzież, kradzież...

09/02/2015 10:25

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Kradzież W nocy 1/2 lutego 2015 roku w Łosicach na ulicy Narutowicza nieznani sprawcy dokonali kradzieży miedzianych elementów z instalacji centralnego ogrzewania w bloku powodując jej uszkodzenie na kwotę 3300 złotych. Pokrzywdzona jest Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łosicach.

Kradzież drzewa W okresie od grudnia 2014 roku do lutego 2015 roku z działki leśnej w miejscowości Zabuże nieznani sprawcy dokonali wyrębu i kradzieży 6 sosen o łącznej wartości 1200 złotych na szkodę 42 letniego mieszkańca Olesina.

Reklama

Kradzież sklepowa W dniu 3 lutego 2015 roku z drogerii w Łosicach nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu dokonał kradzieży trzech szczoteczek elektrycznych do zębów oraz końcówek czyszczących o wartości 800 złotych.

Usiłowanie kradzieży miedzi W dniu 5 lutego 2015 roku dwóch mieszkańców powiatu łosickiego w wieku 32 i 30 lat z terenu zakładu produkcyjnego w Woźnikach usiłowało dokonać kradzieży odpadów miedzianych o wadze 400 kg. Sprawcy z uwagi na interwencję pracowników ochrony zmierzonego celu nie osiągnęli. Wartość mienia oszacowano na 8000 złotych.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący W dniu 8 lutego 2015 w miejscowości Patków funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Corsa. Kierujący pojazdem 25 letni mieszkaniec gminy Łosice znajdował się stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama