W dniach 29-31 sierpnia 2014 roku na drogach całej Polski policja prowadziła akcję pod kryptonimem „Ostatni weekend wakacji”. Działania były ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa na w ruchu drogowym.
Policjanci łosickiej drogówki biorący udział w akcji w czasie jej trwania dokonali kontroli stanu trzeźwości blisko 200 uczestników ruchu drogowego. Skontrolowali 89 pojazdów. Ujawnili 73 wykroczenia z które nałożono 67 mandatów karnych w czym prawie 60 za przekroczenie dozwolonej prędkości. Wyeliminowali z ruchu drogowego 2 nietrzeźwych kierujących. Na drogach naszego powiatu doszło też do dwóch kolizji drogowych, na szczęście żaden z uczestników nie doznał obrażeń. Wyrażamy nadzieję, że prowadzone przez nas działania wpłyną na podniesienie bezpieczeństwa na drogach.
opracował st. asp. Tomasz Zozula KPP Łosice
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze