Reklama

Konkurs Prymasa Tysiąclecia - uczeń naszej szkoły laureatem

07/05/2015 14:50

23 kwietnia 2015r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala zakończenia WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU KURATORYJNEGO DLA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH Prymasa Tysiąclecia „Być jak?… sumienie prawe”.

Uczeń  Zespołu Szkół Nr 1 Gimnazjum Nr 1 w Łosicach Kacper Pawluczuk z  kl. IIIb w etapie wojewódzkim zdobył 83% punktów, uzyskując tytuł laureata konkursu wśród 52 laureatów z województwa mazowieckiego.

Nagrody i dyplomy wręczyli między innymi Kardynał Kazimierz Nycz oraz Mazowiecki Kurator Oświaty Dorota Sokołowska. Całą galę uświetnił uroczysty występ Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

Reklama

Kacper Pawluczuk jako laureat konkursu Prymas Tysiąclecia „Być jak?… sumienie prawe” otrzymał  zaświadczenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty, które uprawnia go do uzyskania dodatkowych 13 punktów na świadectwie ukończenia szkoły zgodnie z zarządzeniem  Kuratora Oświaty.  ( ZARZĄDZENIE Nr 13  MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY z dnia 6 lutego 2015 r. w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016).

Tekst i foto: Joanna Olizaruk

[justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157652354083636]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości