Konkurs Mikołajkowy zorganizowany przy współpracy z ITTmedia został rozstrzygnięty. Jury złożone z pracowników ITTmedia dokonało oceny nadesłanych prac. Laureatami konkursu są:
Półroczny abonament na internet otrzymują: Julian Kucewicz, Łosice Andrzej Kowalczuk, Łosice Czytniki USB wędrują do: Wiktoria Żak, Łosice Mariusz Izdebski uczestnik wysyłający wierszyk z maila - [email protected] Na konkurs nadesłano 7 prac z czego 5 zostało nagrodzonych. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, natomiast laureatom gratulujemy wygrania atrakcyjnych nagród. Nagrodzone osoby prosimy o przesłanie pełnych adresów zamieszkania oraz nr telefonów w celu uzgodnienia warunków odbioru nagród - [email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze