Burmistrz Miasta i Gminy Łosice - Mariusz Kuceiwcz poinformował na swoim profilu na Facebooku o tym, że konkurs na koncepcję parku w centrum miasta został rozstrzygnięty. Według informacji podanych na portalu na konkurs wpłynęło 14 prac.
Jak informuje Burmistrz obecnie "trwają prace nad programem funkcjonalno-użytkowym, który szczegółowo określi koszty modernizacji. Na tym etapie do projektu można jeszcze zgłaszać uwagi. Do koncepcji już została wprowadzona zmiana w postaci dodatkowych dwóch ciągów pieszych od s trony osiedla Sienkiewicza."
Burmistrz zachęca również do dyskusji na temat projektu i zgłaszania uwag.
Fot. Archiwum UMiG Łosice


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze