Reklama

Konkurs fotograficzny

13/06/2012 20:39
Już po raz siódmy fotografowie-amatorzy, mieszkający lub uczący się na Mazowszu mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Nabór prac trwa do końca września 2012 r. Jury wybierze ok. 20 finałowych prac, spośród których wyłoni 6 najlepszych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finałowej gali. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://www.mazovia.pl/komunikaty/art,1519,vii-edycja-konkursu-fotograficznego-mazowsze-bliskie-sercu.html Wszystkich fotografów- amatorów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Poniżej przedstawiamy dwa zdjęcia które zwyciężyły w poprzedniej edycji konkursu: 1 zdjęcie. Kategoria do 13 roku życia: I miejsce - Patrycja Mosakowska, „Warszawa nocą”; 2 zdjęcie. Kategoria powyżej 13 roku życia: I miejsce - Justyna Piesak, „Mazowsze na palecie”; [half] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/06/1zw.jpg" linkstyle="pp"] [/half] [half_last] [frame src="http://wordpress2329115.home.pl/losice/wp-content/uploads/2012/06/2zw.jpg" linkstyle="pp"] [/half_last] Źródło www.mazovia.pl    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości