17 marca w Platerowskim GOK, odbył się Koncert Pieśni Wielkopostnych w aranżacjach jazzowych. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w gminie a organizatorami była Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Platerowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie. Jazzowe aranżacje znanych pieśni wielkopostnych wykonali: Monika Kowalczyk - śpiew, Paweł Odoszewski - fortepian, Piotr Odoszewski - skrzypce, Janusz Smyk - saksofony, Piotr Zygma - bas oraz Piotr Sidorowicz - perkusja. Dodatkową atrakcją był występ chóru z Gminy Platerów oraz Gminy Stara Kornica.
Foto: MBF - Marcin Bobryk [justified_image_grid flickr_user=77044263@N07 flickr_photoset=72157693977006144]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze