Reklama

Komunikat policji w sprawie blokady DK 19

16/07/2015 07:25

Od 15 lipca do 21 lipca w związku z protestem producentów owoców zablokowana jest trasa DK-19 w miejscowości Kózki powiat łosicki. Zgodnie z ustaleniami pojazdy przepuszczane są przez protestujących co pół godziny natomiast autobusy i pojazdy uprzywilejowane przepuszczane są na bieżąco.

Ponadto policja wytyczyła objazdy dla samochodów ciężarowych przez Łosice-Międzyrzec Podlaski-Siedlce-Sokołów Podlaski-Siemiatycze zaś dla samochodów osobowych przez Kózki-Drażniew-Mogielnice-Tonkiele-Drohiczyn-Siemiatycze.

Reklama

Prosimy o kierowanie się na objazdy i zachowanie ostrożności

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo losice.info




Reklama
Najnowsze wiadomości